Report for Bitcoin address
18qcj9M3DYbvcUvHpKL8CJEQYWk9LihXjw

Submited Tag:

empty block
Nothing found

empty block
Nothing found

Signed Messages:

empty block
Nothing found

Compromised Private Key:

empty block
Nothing found

Forum Profile:

empty block
Nothing found

Bitcoin Over-The-Counter Trade Profile:

empty block
Nothing found

Mentions on Forums:

empty block
Nothing found.
Last update: 2020.12.31

Mentions on the Internet:

empty block
Nothing found.
Last update: 2021.01.27

Scam Alert:

empty block
Nothing found.
Last update: 2021.01.27

Abuses:

18qcj9M3DYbvcUvHpKL8CJEQYWk9LihXjw has been reported as fraudulent (5 times)

Sextortion

Abuser: [email protected]

This is slovak(google translate) version of sextortion- same as the version in english from this email adress. Ahoj! Som hacker, ktorý dokázal prevziat úplnú kontrolu nad vašim zariadením. Musím vám povedat, že mám úplnú kontrolu nad všetkými vašimi osobnými údajmi, kontaktmi a všetkou vašou korešpondenciou. Pozorujem ta už pár mesiacov. Jedná sa o to, že ste boli mojím vírusom infikovaní prostredníctvom webovej stránky pre dospelých, ktorú ste navštívili. Natocil som video, ktoré vám ukazuje, ako sa uspokojujete v lavej polovici obrazovky a v pravej polovici vidíte video, ktoré ste sledovali. Jedným kliknutím myši môžem toto video poslat všetkým vašim kontaktom z pošty a sociálnych sietí. Môžem ti znicit reputáciu a život. Môžem tiež zverejnit prístup ku všetkým vašim e-mailom a poslom, ktoré používate. Ak vás zaujíma, co zlé sa dá robit, myslite na všetkých svojich priatelov, rodinu a spolupracovníkov a na to, ako zareagujú, ked vás vo videu, ktoré som upravil, uvidia, ako masturbujete. Ak tomu chcete zabránit, prevedte 1200 eur do BTC penaženky: 18qcj9M3DYbvcUvHpKL8CJEQYWk9LihXjw (ak neviete, ako na to, napíšte Googlu: „Buy bitcoin“). Malvér, ktorý som použil na prihlásenie do vášho zariadenia, je taký silný, že ho váš antivírusový program nemohol zastavit. Hned ako dostanem platbu, video odstránim a už ma nikdy nebudete pocut. Dám vám na zaplatenie 48 hodín (2 dni). Všimol som si, že toto písmeno bolo precítané a casovac sa vypne, ked uvidíte toto písmeno. Nesnaž sa mi odpovedat. Nemá to zmysel (adresa odosielatela sa generuje automaticky). Nemá zmysel nikde podávat stažnost, pretože tento e-mail nie je možné sledovat, podobne ako moja bitcoinová adresa. Nerobím chyby. Ak zistím, že ste túto správu zdielali s niekým iným, video bude distribuované okamžite. Všetko najlepšie!
Slovakia flag Slovakia, Reported at: 2020-11-24 20:04:00

Sextortion

Abuser: [email protected]

Another idiot trying to get bitcoins :-) It is well-known e-mail from " hacker" ( or Fucker? ) in Slovak version. Could they come with something new ? Do not pay anything.
Slovakia flag Slovakia, Reported at: 2020-11-25 06:43:43

Blackmail scam

Abuser: blackmail scam

Scam mail abusive in local language
Slovakia flag Slovakia, Reported at: 2020-11-25 07:17:00

Sextortion

Abuser: Lea [[email protected]]

Ahoj! Som hacker, ktorý dokázal prevziat úplnú kontrolu nad vašim zariadením. Musím vám povedat, že mám úplnú kontrolu nad všetkými vašimi osobnými údajmi, kontaktmi a všetkou vašou korešpondenciou. Pozorujem ta už pár mesiacov. Jedná sa o to, že ste boli mojím vírusom infikovaní prostredníctvom webovej stránky pre dospelých, ktorú ste navštívili. Natocil som video, ktoré vám ukazuje, ako sa uspokojujete v lavej polovici obrazovky a v pravej polovici vidíte video, ktoré ste sledovali. Jedným kliknutím myši môžem toto video poslat všetkým vašim kontaktom z pošty a sociálnych sietí. Môžem ti znicit reputáciu a život. Môžem tiež zverejnit prístup ku všetkým vašim e-mailom a poslom, ktoré používate. Ak vás zaujíma, co zlé sa dá robit, myslite na všetkých svojich priatelov, rodinu a spolupracovníkov a na to, ako zareagujú, ked vás vo videu, ktoré som upravil, uvidia, ako masturbujete. Ak tomu chcete zabránit, prevedte 1200 eur do BTC penaženky: 18qcj9M3DYbvcUvHpKL8CJEQYWk9LihXjw (ak neviete, ako na to, napíšte Googlu: „Buy bitcoin“). Malvér, ktorý som použil na prihlásenie do vášho zariadenia, je taký silný, že ho váš antivírusový program nemohol zastavit. Hned ako dostanem platbu, video odstránim a už ma nikdy nebudete pocut. Dám vám na zaplatenie 48 hodín (2 dni). Všimol som si, že toto písmeno bolo precítané a casovac sa vypne, ked uvidíte toto písmeno. Nesnaž sa mi odpovedat. Nemá to zmysel (adresa odosielatela sa generuje automaticky). Nemá zmysel nikde podávat stažnost, pretože tento e-mail nie je možné sledovat, podobne ako moja bitcoinová adresa. Nerobím chyby. Ak zistím, že ste túto správu zdielali s niekým iným, video bude distribuované okamžite. Všetko najlepšie!
Slovakia flag Slovakia, Reported at: 2020-11-25 07:36:53

Blackmail scam

Abuser: Khaleesi Werner

scam, blackmail
Slovakia flag Slovakia, Reported at: 2020-11-25 10:20:56

Full abuse report for Bitcoin address 18qcj9M3DYbvcUvHpKL8CJEQYWk9LihXjw